subject ΠΑΟΚ Μήτρογλου ΠΑΟΚ προώθηση ιστοσελίδων Άνοιξε το σκορ ο Μήτρογλου σ…

본문

προώθηση ιστοσελίδων Στο 36ο λεπτό του αγώνα του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ, κατασκευή eshop τιμέσ Βολος ο Κάμπελ έκανε ωραία σέντρα από δεξιά και την μπάλα βρήκε ο Μήτρογλου, kataskeyh eshop Βολος ο οποίος έκανε το 1-0......

Άνοιξε το σκορ ο Μήτρογλου στο «Γ. Καραϊσκάκης» προώθηση ιστοσελίδων Οι «ερυθρόλευκοι» προηγούνται του ΠΑΟΚ




Στο 36ο λεπτό του αγώνα του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ, Γιατί μια επιχείρηση που εδρεύει στον Βόλο ο Κάμπελ έκανε ωραία σέντρα από δεξιά και την μπάλα βρήκε ο Μήτρογλου, ο οποίος έκανε το 1-0.



Αυτή ουσιαστικά είναι η πρώτη ευκαιρία στην οποία βρίσκεται ο Μήτρογλου.










προώθηση ιστοσελίδων Και η ΔΟΕ θέλει... το Γερμανό της

Τον πρόεδρο της γερμανικής ολυμπιακής επιτ ροπής, Τόμας Μπαχ, επέλεξαν οι «αθάνατοι» για διάδοχο του Ζακ Ρογκ

Τον 59χρονο πρόεδρο της γερμανικής ολυμπιακής επιτ ροπής, Τόμας Μπαχ, seo για eshop Βολος επέλεξαν οι «αθάνατοι» της Διεθνούς Ολυμπιακής Επιτ ροπής για διάδοχο του Ζακ Ρογκ στην προεδρία της ΔΟΕ.



Ο Μπαχ, Γιατί μια επιχείρηση που εδρεύει στον Βόλο ο οποίος στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 1976 ανακηρύχθηκε χρυσός Ολυμπιονίκης στο ομαδικό της ξιφασκίας, ήταν το μεγάλο φαβορί ανάμεσα στους έξι συνυποψήφιους του για τη θέση του 71χρονου Ρογκ.



Σε δηλώσεις του πριν την ψηφοφορία ο Μπαχ είχε πει ότι η πρώτη προτεραιότητά του σε περίπτωση εκλογής ήταν να η ομαλή διεξαγωγή των χειμερινών Ολυμπιακών Αγώνων του Σότσι το 2014.



Συνυποψήφιοι του Μπαχ ήταν ο Σερ Μιάνγκ από τη Σιγκαπούρη, κοστοσ κατασκευησ eshop Βολος ο Γου Τσινγκ Κούο από την Ταιβάν, δημιουργια eshop Βολος ο Ρίτσαρντ Κάριον από το Πουέρτο Ρίκο, ο Σεργκέι Μπούμπκα από την Ουκρανία και ο Ελβετός, Ντένις Όσβαλντ. προώθηση ιστοσελίδων Νίνης: «Μου είχε λείψει να παίζω»

Στα παιχ ΕλλάδαΕλλάδας στάθηκε ο μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ



Στη σημασία του χρόνου συμμετοχής που πήρε μέσω της Εθνικής ομάδας στάθηκε ο Σωτήρης Νίνης, μιλώντας στο Mega, κατασκευή eshop Βολος αμέσως μετά τη νίκη απέναντι στη Λετονία. Ο μεσοεπιθετικός του ΠΑΟΚ τόνισε επίσης πως οι διεθνείς δεν παύουν να περιμένουν το στραβοπάτημα των Βόσνιων. 



Αναλυτικά τα όσα είπε: 



«Στις προπονήσεις και στην προετοιμασία που κάναμε στην Πάρμα οφείλεται η καλή μου φυσική κατάσταση. Ακόμη και πέρσι που δεν είχε καθόλου παιχνίδια στα πόδια μου όταν έπαιζα ένιωθα πολύ άνετα. Μου έχει λείψει να παίζω και γι’ αυτό το λόγο επέλεξα μια ομάδα όπως είναι ο ΠΑΟΚ όπου θα νιώθω σημαντικός». 



Διαβάστε περισσότερα από το sport-fm.gr εδώ

προώθηση ιστοσελίδων
source: http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/606566/anoixe-to-skor-o-mitroglou-sto-g-karaiskakis/




προώθηση ιστοσελίδων…
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글