subject ζωή Δούκισσα Νομικού URL Βόλος Ντορέττα Παπαδημητρίου στο «Όλα τρέλα»:…

본문

Βόλος «Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, Κοινωνικά Δίκτυα Βόλος: Τεχνητή νοημοσύνη Βόλος: Κομμωτήριο - Κουρείο Βόλος:Ξεχωρίστε στον Κόσμο της Ομορφιάς Αναγνώριση Φωνής Γενική Κοινωνική Δικτύωση Ιστοσελίδα Βόλος: Social media marketing Βόλος Ιστοσελίδες Εταιρικής Παρουσίασης αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία»
..."

Ντορέττα Παπαδημητρίου στο «Όλα τρέλα»: «Προτιμώ τον άντρα με κουσούρι…» Βόλος
<script></script>

«Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία»

Απέναντι από τον Θέμο Αναστασιάδη, τον Βαγγέλη Περρή και τη Δούκισσα Νομικού ήταν το βράδυ της Τρίτης η Ντορέττα Παπαδημητρίου, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων και για την προσωπική της ζωή.

 

«Με ποιον να βγω φωτογραφία βρε παιδιά; Αυτή τη στιγμή που μιλάμε, δηλαδή, με ποιον να βγω; Πάντως δεν πιστεύω ότι με φοβούνται οι άντρες. Ίσα - ίσα που λέω ότι αν θέλει ένας άντρας, δεν φοβάται τίποτα», είπε η ηθοποιός απαντώντας σε ερώτηση σχετική με το γιατί δεν προβάλλουν τα περιοδικά φωτογραφίες από την προσωπική της ζωή.

 

Όσο για το τι πρέπει να έχει ένας άντρας για να της αρέσει; «Αν ο άνθρωπος δεν είναι παντρεμένος, αν σου αρέσει κάποιος όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία. Δεν υπάρχει στάνταρ, βέβαια, για το πώς τον θέλω. Είναι θέμα χημείας! Εμένα γενικότερα μου αρέσουν οι άντρες που έχουν μια παραξενιά, μια βλάβη, ένα κουσούρι…».

 

Στη συνέχεια της εκπομπής προβλήθηκε και ένα συλλεκτικό βίντεο με τη Ντορέττα Παπαδημητρίου σε γυμναστικές επιδείξεις σε ηλικία 13 ετών.
Βόλος Βόλος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα Κατασκευή ιστοσελίδων για Ψυχοθεραπευτής Βόλος πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글