subject ΟΣΕ θεατρικό βία Digital Marketing Οι χίλιες και μία περιπέτειες της Μ…

본문

Digital Marketing Από τις πασαρέλες του εξωτερικού στο θεατρικό σανίδι με τρεις πετυχημένες συνεργασίες ως βοηθός σκηνοθέτη, Στρατηγικές για την Αύξηση της Απήχησης της Ιστοσελίδας σας την πρώτη της θεατρική εμφάνιση ως ηθοποιός λίγο πριν το τέλος του χρόνου και από εκεί σε ευχάριστες δράσεις με την ομάδα κρουστών Ηχόδραση. Η..."

Οι χίλιες και μία περιπέτειες της Μάρας Δαρμουσλή Digital Marketing
<script></script>

Από τις πασαρέλες του εξωτερικού στο θεατρικό σανίδι με τρεις πετυχημένες συνεργασίες ως βοηθός σκηνοθέτη, την πρώτη της θεατρική εμφάνιση ως ηθοποιός λίγο πριν το τέλος του χρόνου και από εκεί σε ευχάριστες δράσεις με την ομάδα κρουστών Ηχόδραση. Η Μάρα Δαρμουσλή περιηγείται με επιτυχία ανάμεσα στις τέχνες, εξερευνώντας τα όριά της, τα οποία βρίσκονται ακόμα πολύ μακριά

Τη Μάρα Δαρμουσλή την ήξερα μέσα από τις σελίδες των περιοδικών ως μοντέλο. Εκθαμβωτική και αψεγάδιαστη πάνω στις πολυτελείς ιλουστρασιόν εικόνες, έμοιαζε ψυχρή, απρόσιτη, σχεδόν ψεύτικη. Από κοντά γνώρισα μια φρέσκια, δροσερή και πανέμορφη κοπέλα με καλούς τρόπους και όμορφο λόγο. Παίζει ντραμς και κρουστά με την ομάδα Ηχόδραση και πολλές φορές τη συνοδεύει ο οκτάχρονος γιος της, Αγγελος, με την κιθάρα του. Παιδικό της όνειρο ήταν να γίνει ωκεανολόγος και αφού δεν τα κατάφερε ακολουθεί για παρηγοριά μέσω twitter τον γιο του Ζακ Κουστό. Από τα ταξίδια της σε ολόκληρο τον κόσμο δεν έχει να σου πει ιστορίες για γκλάμουρους πάρτι με τους beautiful & rich του πλανήτη. Οχι γιατί δεν υπάρχουν και αυτά, αλλά επειδή επιλέγει να κρατά χώρο στον σκληρό δίσκο του μυαλού της για άλλες ιστορίες: για τη Ρωσίδα συγκάτοικό της στο Παρίσι, η οποία με τα λιγοστά λεφτά που έβγαζε ως μοντέλο ζούσε την οικογένειά της στην πατρίδα της, για τον κουστουμαρισμένο κύριο της στάσης του λεωφορείου στο Κέιπ Τάουν ο οποίος την πρόλαβε και με σχεδόν ενοχική ευγένεια της ζήτησε το μισοφαγωμένο σάντουιτς της την ώρα που ήταν έτοιμη να το πετάξει στα σκουπίδια ή για τη νεαρή μουσουλμάνα που συνάντησε σε πισίνα ξενοδοχείου στο Κάιρο η οποία αντί για μαγιό φορούσε μια ολόσωμη φόρμα τύπου δύτη που κάλυπτε ακόμα και το κεφάλι της. Στο Ντουμπάι έμαθε κάποια στιγμή και την τιμή της ως γυναίκα όταν μέγας επιχειρηματίας τουριστικών επιχειρήσεων τη ζήτησε αντί 50 θηλυκών καμήλων!







Με τους συντελεστές της παράστασης «Λευτεριά στη Μήδεια»



Η ιστορία για το πώς βρέθηκε ξαφνικά στις πασαρέλες είναι γνωστή: την «ψάρεψαν» σε ένα μπαρ, το ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης, της «πόλης-χωριό» όπως την αποκαλεί όπου και πέρασε τα παιδικά της χρόνια. «Ημουν στην τουαλέτα όταν με πλησίασε μια κοπέλα και μου είπε: "Μη με παρεξηγείς, Οι 2 μεγαλύτεροι μύθοι για το SEO δεν είμαι λεσβία, αλλά τι ύψος έχεις;". Με ξάφνιασε τόσο πολύ που της απάντησα σοβαρά ότι δεν έχω μετρηθεί. Τότε ήμουν ένα πλάσμα με ξανθές αφέλειες, μπότες Dr Martens και T-shirt γνωστού ροκ συγκροτήματος. Και τότε μου ξανάπε: "Πώς θα σου φαινόταν να κάνεις μια επίδειξη μόδας με βραδινές τουαλέτες πολύ γνωστού σχεδιαστή; Συν του ότι μπορούν να έρθουν να σε δουν και οι γονείς σου, Στρατηγικές για την Αύξηση της Απήχησης της Ιστοσελίδας σας θα βγάλεις και 40.000 δραχμές. Θα έρθεις όμως με τακούνια". Σκέφτηκα ότι αυτά τ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글