subject Google Google Λονδίνο ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Νίκι Σινκλέρ: Η ευρωβουλ…

본문

σχολεσ χορου σχολεσ χορου ζειμπεκικο θεσσαλονικη για παιδια θεσσαλονικη ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ σχολεσ προσφορεσ σχολεσ σχολεσ χορου κοντα μου θεσσαλονικη χορου θεσσαλονικη χορου κεντρο θεσσαλονικη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η πρώτη πολιτικός στη Βρετανία που σχολεσ σχολεσ χορου κοντα μου θεσσαλονικη χορου δυτικα προαστια θεσσαλονικη έχει κάνει αλλαγή φύλου είναι η ευρωβουλευτίνα Νίκι Σινκλέρ, σχολεσ σχολεσ χορου νοτια προαστια θεσσαλονικη συγχρονου χορου θεσσαλονικη όπως αποκαλύπτει η σχολεσ χορου swing θεσσαλονικη ίδια στην αυτοβιογραφία της..."

Νίκι Σινκλέρ: Η ευρωβουλευτής που γεννήθηκε αγόρι ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
<script></script>

Η πρώτη πολιτικός στη Βρετανία που έχει κάνει αλλαγή φύλου είναι η ευρωβουλευτίνα Νίκι Σινκλέρ, όπως αποκαλύπ ΤΕΙ η ίδια στην αυτοβιογραφία της

Η πρώτη πολιτικός στη Βρετανία που έχει κάνει αλλαγή φύλου είναι η ευρωβουλευτίνα Νίκι Σινκλέρ, όπως αποκαλύπ ΤΕΙ η ίδια στην αυτοβιογραφία της, όπου περιγράφει τα παιδικά της χρόνια ως αγόρι και εξηγεί πως πήρε τη μεγάλη απόφαση, πριν από περίπου 20 χρόνια.



Η 45χρονη γυναίκα εξελέγη με το "UKIP" (βρετανικό κόμμα Ανεξαρτησίας) του Νάιτζελ Φάρατζ τον Ιούνιο του 2009, αλλά διαγράφηκε από το κόμμα το 2010, λόγω πολιτικής διαφωνίας, καθώς θεωρούσε ακροδεξιές τις απόψεις των μελών του.



Εν συνεχεία η Σινκλέρ πήρε τη μεγάλη απόφαση να ιδρύσει το δικό της κόμμα, υπό τον τίτλο: "Απαιτούμε δημοψήφισμα". Το κόμμα της τάσσεται υπέρ της διεξ αγωγής δημοψηφίσματος για το αν το Λονδίνο πρέπει να παραμείνει στην ΕΕ ή όχι.



Μετά τις αποκαλύψεις της, η Σινκλέρ δεν δίστασε να παραδεχτεί ότι έχει μεγάλες φιλοδοξίες και θέλει να γίνει υπουργός.

  

«Δεν θέλω το παρελθόν να επισκιάσει την πολιτική μου πορεία. Θεωρώ πως πραγματική ισότητα έχουμε μόνο όταν το χρώμα, το φύλο και η σεξουαλικότητά μας δεν είναι ταμπέλα δίπλα στο όνομά μας. Δεν έχουμε φτάσει εκεί ακόμη» υποστηρίζει.



Αναφερόμενη στην αλλαγή φύλου, η Σινκλέρ δηλώνει πως από τα εφηβικά χρόνια ήξερε πως ήταν διαφορετική και ότι τελικά σε ηλικία 23 ετών αποφάσισε να υποβληθεί σε εγχείρηση, που θα την μετέτρεπε από άνδρα σε γυναίκα.

  

Στο βιβλίο της, υπό τον τίτλο: «Μην εγκαταλείπεις ποτέ», η Βρετανή πολιτικός αποκαλύπ ΤΕΙ πως, μέχρι σήμερα, μόνο η οικογένεια και οι φίλοι της ήξεραν το μυστικό της.  
ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글