subject Google καύσιμα ζωή Βόλος Ραχήλ Μακρή: Έχουν απειλήσει τη ζωή μου

본문

Βόλος «Ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα Ψηφιακό μάρκετινγκ Βόλος της λαθρεμπορίας καυσίμων στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας εκβιασμών» αναφέρει η Σίνδος Βόλος βουλευτής των ΑΝ.ΕΛ..."

Ραχήλ Μακρή: Έχουν απειλήσει τη ζωή μου Βόλος
<script></script>

«Ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα της λαθρεμπορίας καυσίμων στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας εκβιασμών» αναφέρει η βουλευτής των ΑΝ.ΕΛ

Αίσθηση προκάλεσε η αναφορά της





Απειλές για την ίδια της τη ζωή αποκάλυψε ότι δέχθηκε η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων Ραχήλ Μακρή.





Μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό Alpha 98,9, η κ. Μακρή αναφέρθηκε στη λαθρεμπορία καυσίμων και τόνισε ότι: «Το θέμα της λαθρεμπορίας καυσίμων βασανίζει εδώ κ 20 χρόνια τη χώρα, κανείς δε καταφέρνει να το πατάξει. Ο φάκελος της λαθρεμπορίας για τα καύσιμα έχει ξανανοίξει μετά την ερώτηση που έκανα στη Βουλή».





Μάλιστα η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων εκτίμησε ότι «ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας εκβιασμών», ενώ αίσθηση προκάλεσε η αναφορά της ότι έχουν απειλήσει τη ζωή της. «Φυσικά και έχει απειληθεί η ζωή μου», είπε η κ. Μακρή. 
Βόλος Βόλος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα Κατασκευή ιστοσελίδων για επαγγελματίες της ιατρικής Βόλος πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글