subject «Πιστεύω γενικά ότι, όταν θες κάτι, βρίσκεις χρόνο»

본문

Eurovision Your Face κατασκευή ιστοσελίδων Sounds Η κατασκευή μιας ιστοσελίδας Familiar Ελεονώρα Μελέτη Κατασκευή Ιστοσελίδων Θωμαή Απέργη: κατασκευής ιστοσελίδων Με φιλοξενία και τη συντήρηση νέο εταιρείας κατασκευής ιστοσελίδων κατασκευή ιστοσελίδων στο Βόλο στο Βόλο τραγούδι κατασκευή ιστοσελίδων στο Βόλο και με Δημιουργια eshop δική της εκπομπή η τραγουδίστρια
Κατασκευή Ιστοσελίδων «Πιστεύω γενικά ότι, κατασκευής ιστοσελίδων όταν θες κάτι, ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΒΟΛΟΣ βρίσκεις χρόνο»..."

Θωμαή Απέργη: Με νέο τραγούδι και με δική της εκπομπή η τραγουδίστρια Κατασκευή Ιστοσελίδων
<script></script>

«Πιστεύω γενικά ότι, όταν θες κάτι, βρίσκεις χρόνο»

Στην εκπομπή «Μελέτησέ το» και στην Ελεονώρα Μελέτη βρέθηκε καλεσμένη η Θωμαή Απέργη το μεσημέρι της Τρίτης. Η τραγουδίστρια μίλησε για την μέχρι τώρα καριέρα της στο τραγούδι, για το πώς αντιμετωπίζει την δημοσιότητα και για την προσωπική της ζωή.

 

«Ήταν μεγάλη η αλλαγή για μένα. Ξαφνικά έγιναν όλα αυτά, η Eurovision, το παιχνίδι (σ.σ.: το «Your Face Sounds Familiar»), οι εμφανίσεις μου στα διάφορα μαγαζιά... Όλα αυτά με πίεσαν αρκετά, ήταν αρκετά δύσκολο και δεν ήξερα πώς να χειριστώ μερικά πράγματα» εξομολογήθηκε η νεαρή τραγουδίστρια, ενώ πρόσθεσε: «Είμαι μια χαρά. Τώρα νιώθω πολύ πιο ήρεμη, γιατί κάνω «δουλειά» με τον εαυτό μου. Θέλω να βάλω σε τάξη όλα τα πράγματα στη ζωή μου, θέλω να περνάω καλά. Ενώ κάνω πολλά πράγματα, βρίσκω χρόνο και πιστεύω γενικά ότι, όταν θες κάτι, βρίσκεις χρόνο».

 

Η νεαρή τραγουδίστρια μίλησε και για την προσωπική της ζωή και διέψευσε τις φήμες που την ήθελαν να έχει χωρίσει από τον σύντροφο της Γιάννη Σάπουντζή.

 

Η Θωμαή αυτή την περίοδο εμφανίζεται στο πλευρό του Στέλιου Ρόκκου και της Νατάσας Θεοδωρίδου, ενώ μόλις κυκλοφόρησε και το νέο της κομμάτι. Παράλληλα η τραγουδίστρια δοκιμάζει τις δυνατότητές της και στην παρουσίαση αφού έχει την δική της τηλεοπτική εκπομπή στο MAD. 
Κατασκευή Ιστοσελίδων Κατασκευή Ιστοσελίδων Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글