subject παιδιά ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγκλη…

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγκληματίες στην Καβάλα»!

«Εγκληματίες στην Καβάλα»! ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μίλησε για... εγκλήματα στον προγραμματισμό και στην ενίσχυση της Καβάλας.






Απίστευτες αιχμές σε βάρος αυτών που έφεραν τους ποδοσφαιριστές το καλοκαίρι στην Καβάλα άφησε ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μετά το 0-0 με τη Δόξα Δράμας. Αναλυτικά δήλωσε:


«Θέλαμε πολύ το ματς, αλλά δεν βοήθησε το γήπεδο. Δεν έχω παράπονο. Αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά, φθηνα σπιτια για ενοικιαση στην βολος γιατί δουλεύουν πολύ. Εγώ παραιτούμαι. Έκανα δύο μήνες μεγάλη προσπάθεια, σπιτια βολος κεντρο ενοικιαση αλλά δυστυχώς πληρώνω τα εγκλήματα κάποιων μαζί με τους συνεργάτες μου. Είδατε στα τρία τελευταία ματς πόσο βελτιωθήκαμε. Κάποιοι δεν έχουν υπομονή. Εγώ ξέρω ότι οι ομάδες αγοράζουν ποδοσφαιριστές. Εδώ έγιναν άλλα πράγματα... Δεν το σκέφτηκα όταν ήρθα, αλλά δεν περίμενα τέτοιο κλίμα και τέτοια εγκλήματα. Μέσα μου νιώθω όμορφα. Ο Βλάσης Τσάκας προσπαθεί, αλλά ο προγραμματισμός είναι πολύ λάθος. Έχει γίνει έγκλημα και το πληρώνει η ομάδα και ο κόσμος. Ευχαριστώ τους παίκτες. Η δουλειά φαίνεται. Έκανα προετοιμασία, μοντάρισμα, όλα μαζί. Αυτό δεν ήταν ομάδα. Δεν ξέρω ποιος έκανε τα εγκλήματα, σπιτι προσ πωληση βολος γιατί δεν ήμουν εδώ».


Σε λίγο περισσότερα...




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Ξήλωσαν» αυθαίρετες κατασκευές από μαγαζί στο Κολωνάκι

Σε επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας...

Αυθαίρετες κατασκευές από επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας, απομάκρυνε το πρωί συνεργείο του δήμου Αθηναίων.



Τα μικτά κλιμάκια του δήμου Αθηναίων (δ/νσεις κα πολεοδομίαπολεοδομίας και Πρασίνου) πραγματοποιούν ελέγχους για πολεοδομικές παραβάσεις και αυθαίρετες κατασκευές σε επιχειρήσεις της Αθήνας.



Οι έλεγχοι ξεκίνησαν το καλοκαίρι από την πλατεία του Αγ. Θωμά στην περιοχή Γουδή και μέχρι στιγμής έχουν ελεγχθεί η πλατεία Βάθη, το Μεταξουργείο, το Γκάζι, ρετιρε ενοικιαση βολος η πλατεία Αγ. Ανδρέα, η Λαμπρινή και η οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου. ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ δήμαρχος Τήλου: Καταγγέλλει «πόλεμο» από επιχειρηματικά συμφέροντα να αποσυρθεί το «Sea Star»

Παρά τις πιέσεις, τα δρομολόγια του ταχύπλοου θα συνεχιστούν κανονικά, λέει η Μαρία Καμμά

«Πόλεμο» από επιχειρηματικά συμφέροντα, προκειμένου να αποσυρθεί το ταχύπλοο «Sea Star», πωλουνται δυαρια βολος που ανήκει στο δήμο Τήλου και πραγματοποιεί δρομολόγια από και προς τη Ρόδο, καταγγέλλει πως δέχεται το τελευταίο διάστημα η δήμαρχος του νησιού, πωλουνται δυαρια βολος Μαρία Καμμά.



Μιλώντας στο Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων, φθηνα διαμερισματα στην βολος για αγορα η κ. Καμμά επισημαίνει πάντως πως παρά τις πιέσεις, το πλοίο θα συνεχίσει κανονικά τα δρομολόγιά του, ενώ σημειώνει ότι θα ζητήσει συνάντηση με τον υπουργό Ναυτιλίας Μιλτιάδη Βαρβιτσιώτη προκειμένου να τον ενημερώσει για την κατάσταση.



Επίσης, ψαχνω σπιτι για ενοικιαση βολος θα επιχειρήσει να διεκδικήσει εκ μέρους του δήμου την είσπραξη του 50% των εισιτηρίων από τον χειμώνα, που το πλοίο επιδοτείται με τρία δρομολόγια την εβδομάδα.



Όπως ανέφερε η δήμαρχος, η απόφαση του Μονομελούς Πρωτοδικείου Ρόδου για πλειστηριασμό του Sea Star μετά από προσφυγή τεχνικής εταιρείας για οφειλόμενα ποσά, σπιτι για ενοικιαση βολος αναβλήθηκε για το 2016, σπιτογατοσ βολος καλλιθεα καθώς ο δήμος έχει προσφύγει δικαστικά εναντίον της συγκεκριμένης τεχνικής εταιρείας για πλημμελή επισκευή, η οποία - όπως τόνισε - ακινητοποίησε το πλοίο, πέρυσι το καλοκαίρι, για ενάμιση μήνα, μέσα στην υψηλή περίοδο Ιουλίου - Αυγούστου.



Η δήμαρχος Τήλου ζητά ισονομία και ισο Πολιτεία και καταγγέλλει πως «υπάρχουν εκπρόσωποι φορέων, επιχειρήσεων και πολιτικοί που δεν στηρίζουν ένα πλοίο το οποίο αποδεδειγμένα έδωσε φτερά ανάπτυξης στο νησί».


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: σπιτογατοσ πωλησεισ κατοικιων βολος http://footballleaguenews.gr/teams/north/2012-09-17-11-17-41/item/25528-εγκληματίες-στην-καβάλα.html




ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글