subject Formula 1 Βραζιλία Βραζιλία ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Δε θα συγκινηθώ»

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Την πεποίθηση ότι θα καταφέρει να ελέγξει τη συγκίνησή του στον τελευταίο του αγώνα του στο πρωτάθλημα της Formula 1 εξέφρασε ο Μαρκ......

«Δε θα συγκινηθώ» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μαρκ Γουέμπερ: Είμαι χαρούμενος με τον τελευταίο μου αγώνα και θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό




Την πεποίθηση ότι θα καταφέρει να ελέγξει τη συγκίνησή του στον τελευταίο του αγώνα του στο πρωτάθλημα της Formula 1 εξέφρασε ο Μαρκ Γουέμπερ, πωληση διαμερισ ΒραζιλίαΒραζιλίας θα αποσυρθεί από την κορωνίδα του μηχανοκίνητου αθλητισμού.



Ο αυστραλός πιλότος ωστόσο επισήμανε πως η πιο… δύσκολη στιγμή θα είναι όταν μπει για τελευταία φορά στο μονοθέσιο, ενώ επισήμανε πως αν τον δουν να κρατάει χαρτομάντηλα αυτό θα σημαίνει πως θα έχει πάρει λάθος απόφαση.



«Ίσως μετά τον αγώνα που θα είναι η τελευταία φορά που θα έχω οδηγήσει και βγει από το μονοθέσιο για τελευταία φορά να είναι η πιο φορτισμένη συναισθηματικά στιγμή. Αλλά όπως έχω ξαναπεί αν βγουν τα χαρτομάντηλα έξω τότε θα σημαίνει ότι έχω πάρει τη λάθος απόφαση. Όπως και να έχει είμαι χαρούμενος με τον τελευταίο μου αγώνα και θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό».



Πηγή: Sport-fm.gr



ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Πάμε Βραζιλία!

-Ξεκίνησε ο κρίσιμος αγώνας-Η Εθνική θέλει μόνο νίκη επί της Λετονίας για να κάνει το μεγάλo βήμα της πρόκρισης στο Μουντιάλ-Χωρίς εκπλήξεις η ενδεκάδα που επελέξε ο Σάντο ΒραζιλίαΒραζιλίας στα οποία θα διεξαχθεί το Μουντιάλ του 2014 φιλοδοξεί να κάνει σήμερα η Εθνική κόντρα στη Λετονία στο «Γ. Καραϊσκάκης».



Μετά τη νίκη επί του Λιχτενστάιν, χωρίς να εντυπωσιάσει με την απόδοσή της, η εθνική του Σάντος θέλει μόνο τη νίκη κόντρα στους Λετονούς και παράλληλα ευελπιστεί σε ένα ευνοϊκό αποτέλεσμα στον αγώνα Σλοβακία-Βοσνία. Σε ενδεχόμενη ισοπαλία στο ματς αυτό, νεοδμητα διαμερισματα αμπελοκηποι βολος η Εθνική θα θέλει δύο νίκες στα ισάριθμα εντός έδρας ματς με Σλοβακία και Λιχτενστάιν προκειμένου να περάσει ως πρώτη στα τελικά του Μουντιάλ.



Ο Φέρναντο Σάντος δεν επιφύλαξε καμία έκπληξη τη

sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글