subject καύσιμα καύσιμα καύσιμα Βόλος Ραχήλ Μακρή: Έχουν απειλήσει τη ζωή μου

본문

Χανιά Βόλος Κατασκευές Ιστοσελίδων Κατασκευή ιστοσελίδων για Παιδοψυχολόγος Βόλος Βόλος Βόλος «Ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα της λαθρεμπορίας καυσίμων στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας Μάρκετινγκ Βόλος: Κατασκευή ιστοσελίδων Βόλος: Eshop Βόλος: Η ψηφιοποίηση της μόδας Αντίθεση Χρωμάτων Στρατηγικές μάρκετινγκ εκβιασμών» αναφέρει η βουλευτής των ΑΝ.ΕΛ..."

Ραχήλ Μακρή: Έχουν απειλήσει τη ζωή μου Βόλος
<script></script>

«Ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα της λαθρεμπορίας καυσίμων στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας εκβιασμών» αναφέρει η βουλευτής των ΑΝ.ΕΛ

Αίσθηση προκάλεσε η αναφορά της





Απειλές για την ίδια της τη ζωή αποκάλυψε ότι δέχθηκε η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων Ραχήλ Μακρή.





Μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό Alpha 98,9, η κ. Μακρή αναφέρθηκε στη λαθρεμπορία καυσίμων και τόνισε ότι: «Το θέμα της λαθρεμπορίας καυσίμων βασανίζει εδώ κ 20 χρόνια τη χώρα, κανείς δε καταφέρνει να το πατάξει. Ο φάκελος της λαθρεμπορίας για τα καύσιμα έχει ξανανοίξει μετά την ερώτηση που έκανα στη Βουλή».





Μάλιστα η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων εκτίμησε ότι «ουδείς τολμούσε να φέρει το θέμα στην εισαγγελία προφανώς εξαιτίας εκβιασμών», ενώ αίσθηση προκάλεσε η αναφορά της ότι έχουν απειλήσει τη ζωή της. «Φυσικά και έχει απειληθεί η ζωή μου», είπε η κ. Μακρή. 
Βόλος Βόλος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글