subject Μαραθίτη Μαραθίτη Ναταλία Γερμανού Σχολη Χορου Θεσσαλονικη Στέλιος Ρόκ…

본문

Σχολη Χορου Θεσσαλονικη «Μας άρεσε πολύ να είμαστε μαζί και να κάνουμε παρέα, Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη:Η Σημασία της Τεχνικής στον Χορό Η Ιστορία του Μπαλέτου Η Ιστορία του Μπαλέτου Η Ιστορία του Μπαλέτου Τα Οφέλη του Χορού για Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη Χορός και Παιδιά: Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Προετοιμασία Χορευτών για Διαγωνισμούς Αναπτύσσοντας Δεξιότητες Ζωής Η Δύναμη του Σύγχρονου Χορού την Υγεία Η Ιστορία του Μπαλέτου αλλά το να έχεις σχέση ερωτική με κάποιον είναι άλλο»
..."

Στέλιος Ρόκκος: Δεν ήταν κόλπο η σχέση μου με τη Ρούλα Κορομηλά Σχολη Χορου Θεσσαλονικη: Η Ιστορία του Μπαλέτου Χορου Θεσσαλονικη
<script></script>

«Μας άρεσε πολύ να είμαστε μαζί και να κάνουμε παρέα, αλλά το να έχεις σχέση ερωτική με κάποιον είναι άλλο»

Στη Ναταλία Γερμανού μίλησε το βράδυ της Παρασκευής για την προσωπική του ζωή, το πολυσυζητημένο ειδύλλιό του με τη Ρούλα Κορομηλά και για πολλά άλλα...



Σχετικά με το πολυσυζητημένο ειδύλλιό του με τη Ρούλα Κορομηλά, περίπου στα τέλη της δεκαετίας του '90, το οποίο ο ίδιος διέψευσε σε συνεντεύξεις του, είπε στην εκπομπή «Η Γερμανού Ξανάρχεται»: «Δεν ήταν ούτε κόλπο ή κάτι άλλο. Μας άρεσε πολύ να είμαστε μαζί και να κάνουμε παρέα, αλλά το να έχεις σχέση ερωτική με κάποιον είναι άλλο. Μπερδέψαμε τα μπούτια μας. Υπήρχε χημεία πολλή στην παρέα, πολύ γέλιο. Είναι πολύ έξυπνος και γενναιόδωρος άνθρωπος η Ρούλα, αλλά εγώ ήμουν σε μια φάση "άσ' το". Το ερωτικό είναι άλλο, όμως, και δεν υπήρχε. Τα περιοδικά, όμως, μας έκαναν άνω κάτω».

 

Στη συνέχεια, ο τραγουδιστής μίλησε και για τα δύο σοβαρά ατυχήματα που είχε κατά το παρελθόν. «Έχω ένα σημάδι από ένα ατύχημα που είχα μικρός σε μοτοκρός. Έπεσα, δεν έπαθα τίποτα, αλλά έφυγε η μηχανή και έπεσε επάνω μου. Δεν το λες και τύχη αυτό!» αποκάλυψε και συνέχισε: «Είχα και ένα σοβαρό ατύχημα με το σκάφος μου στην Αλόννησο. Ήμουν για ένα μήνα με εγκαύματα σε ανάρρωση. Με το που πας σε νοσοκομείο αναθεωρείς πράγματα, αλλά μετά τα ξεχνάς. Φαντάσου δύο μήνες μετά πήγα και έφερα μόνος μου το σκάφος από την Αλόννησο, χωρίς όργανα γιατί τα είχαν κλέψει όλα». 

 
Σχολη Χορου Θεσσαλονικη Σχολη Χορου Θεσσαλονικη Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글