subject {Κακλαμάνης} Κακλαμάνης {Κακλαμάνης} δικηγορος βολος «Είμαι πλήρως απ…

본문

δικηγορος βολος Απαλλαγμένος από το πρόβλημα υγείας, που αντιμετώπισε, και «μάλιστα πιο υγιής» από πριν, βγήκε σήμερα, Τρίτη, δικηγοροι δημοσιουπαλληλικου δικαιου βολος από το νοσοκομείο......

«Είμαι πλήρως απαλλαγμένος και πιο υγιής» δικηγορος βολος Τι λέει ο Νικήτας Κακλαμάνης για το πρόβλημα υγείας του




Απαλλαγμένος από το πρόβλημα υγείας, δικηγοροσ για κληρονομικα βολος που αντιμετώπισε, και «μάλιστα πιο υγιής» από πριν, βγήκε σήμερα, Τρίτη, δικηγοροσ για κτηματολογιο βολος από το νοσοκομείο ο Νικήτας Κακλαμάνης, όπως ανήρτησε ο ίδιος στο προφίλ του σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης.



Ο κ. Κακλαμάνης αναφέρει:



«Τις τελευταίες 20 ημέρες αντιμετώπισα ένα αρκετά σοβαρό πρόβλημα υγείας, όσο μπορούσα πιο διακριτικά.



Από το πρόβλημα αυτό σήμερα -εξερχόμενος του νοσοκομείου- είμαι πλήρως απαλλαγμένος και ίσως μάλιστα πιο υγιής από πριν. Θέλω, επ’ ευκαιρία της δικής μου περιπέ ΤΕΙας αλλά και της ιατρικής μου ιδιότητας, διοικητικο δικαιο δικηγοροι βολος να τονίσω τα εξής:



- Η έγκαιρη διάγνωση και ιδιαίτερα στον καρκίνο σώζει ζωές (όπως στη δική μου περίπτωση, που ήταν στο στάδιο 1).



- Τόσο για το διαγνωστικό ( Ευαγγελισμός) όσο και για το χειρουργικό (Αρεταίειο) κομμάτι της θεραπείας μου εμπιστεύτηκα το Εθνικό Σύστημα υγείας. Παρά τις τρομερές ελλείψεις που υπάρχουν -σε ανθρώπινο δυναμικό και όχι μόνο-, δικηγοροι βολος καρακωστα το επιστημονικό επίπεδο του Ε.Σ.Υ. είναι εξαιρετικά υψηλό.



Θέλω να ευχαριστήσω όλους εκείνους, από τους πολύ παλιούς μέχρι τους νεότερους φίλους μου, που από την ημέρα που έγινε γνωστή η περιπέ ΤΕΙα της υγείας μου, με τις ευχές τους στάθηκαν δίπλα μου».




δικηγορος βολος δικηγορος δικηγοροι εργατολογοι βολος - Πολιτική - Οι υποκλοπές και πάλι στο προσκήνιο
Σάλο προκάλεσαν στο πολιτικό σκηνικό οι ισχυρισμοί Πάγκαλου ότι η ΕΥΠ παρακολουθούσε τα τηλέφωνα των αμερικανών πρεσβευτών σε Αθήνα και άγκυρα.



«Βόμβα» Πάγκαλου για τις παρακολουθήσεις



Ο κυβερνητικός εκπρόσωπος τόνισε πως ρόλος της ΕΥΠ είναι να προστατεύει την εθνική Ασφάλεια της χώρας.

Απάντηση Κεδίκογλου στους ισχυρισμούς Πάγκαλου



Απ. Κακλαμάνης: Οι παρακολουθήσεις δεν έπαψαν ποτέ από τις ελληνικές μυστικές υπηρεσίες



Τα όσα υποστήριξε ο Θ. Πάγκαλο κόμμακόμματα της αντιπολίτευσης



Θ. Δρίτσας: «Ανύπαρκτη προστασία του τηλεπικοινωνιακού απορρήτου»



Δ.Κουτσούμπας: Είμαστε σίγουροι πως γίνονται παρακολουθήσεις














δικηγορος βολος Σε υψηλούς τόνους ψηφίστηκε επί της αρχής το ν/σ του υπουργείου υγείας

Το κλίμα στην Ολομέλεια πυροδοτήθηκε και οι τόνοι ανέβηκαν όταν η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Ζωή Κωνσταντοπούλου έκανε λόγο για μεθοδευμένη διαδικασία με φωτογραφικές διατάξεις προκαλώντας την έντονη αντίδραση του υφυπουργού υγείας Αντώνη Μπέζα



Την προειδοποίηση προς τον Σύνδεσμο Ιδιωτικών Κλινικών ότι «αν δεν ανακαλέσει το μέτρο της επίσχεσης εργασίας και δεν προσέλθει σε διάλογο, τόσο η ηγεσία του υπουργείου υγείας όσο και ο ΕΟΠΥΥ θα λάβουν άλλα μέτρα», έσ ΤΕΙλε από τ
sns Link parsing error
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글